FCP25N60N
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FCP25N60N
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 600V TO-220-3
Φύλλα δεδομένων: FCP25N60N.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FCP25N60N
Αριθμός εξαρτήματος FCP25N60N Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V TO-220-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5467 pcs Φύλλο δεδομένων FCP25N60N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220
Σειρά SupreMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 125 mOhm @ 12.5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 216W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3352pF @ 100V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 74nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 25A (Tc) 216W (Tc) Through Hole TO-220
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 25A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FCP2416H224J-D4
FCP2416H224J-D4
Κατασκευαστές: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή: CAP FILM 0.22UF 5% 50VDC 2416
Σε απόθεμα: 102749 pcs
Κατεβάστε: FCP2416H224J-D4.pdf
RFQ
FCP25N60N-F102
FCP25N60N-F102
Περιγραφή: MOSFET N-CH 600V 25A TO220-3