FCP260N65S3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 650V 260MOHM TO220
Φύλλα δεδομένων: FCP260N65S3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FCP260N65S3
Αριθμός εξαρτήματος FCP260N65S3 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 650V 260MOHM TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71651 pcs Φύλλο δεδομένων FCP260N65S3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.2mA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά SuperFET® III Rds On (Max) @ Id, Vgs 260 mOhm @ 6A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 90W (Tc) Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1010pF @ 400V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 24nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 650V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 650V 12A (Tc) 90W (Tc) Through Hole TO-220-3 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)