FCP22N60N
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FCP22N60N
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 600V 22A TO-220
Φύλλα δεδομένων: 1.FCP22N60N.pdf2.FCP22N60N.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FCP22N60N
Αριθμός εξαρτήματος FCP22N60N Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 22A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26301 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FCP22N60N.pdf2.FCP22N60N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±45V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά SupreMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 165 mOhm @ 11A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 205W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1950pF @ 100V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 45nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 22A (Tc) 205W (Tc) Through Hole TO-220-3 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 22A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FCP2416H124G
FCP2416H124G
Κατασκευαστές: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή: CAP FILM 0.12UF 2% 50VDC 2416
Σε απόθεμα: 115688 pcs
Κατεβάστε: FCP2416H124G.pdf
RFQ
FCP2416H124J-D1
FCP2416H124J-D1
Περιγραφή: CAP FILM 0.12UF 5% 50VDC 2416
Κατεβάστε: FCP2416H124J-D1.pdf
RFQ
FCP22N60N-F102
FCP22N60N-F102
Περιγραφή: MOSFET N-CH 600V 22A TO220-3