FCP220N80
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FCP220N80
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 800V 23A
Φύλλα δεδομένων: FCP220N80.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FCP220N80
Αριθμός εξαρτήματος FCP220N80 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 800V 23A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 25903 pcs Φύλλο δεδομένων FCP220N80.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 2.3mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220
Σειρά SuperFET® II Rds On (Max) @ Id, Vgs 220 mOhm @ 11.5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 278W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 4560pF @ 100V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 105nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 800V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 800V 23A (Tc) 278W (Tc) Through Hole TO-220
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 23A (Tc)