FCP20N60_F080
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 600V 20A TO-220
Φύλλα δεδομένων: 1.FCP20N60_F080.pdf2.FCP20N60_F080.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FCP20N60_F080
Αριθμός εξαρτήματος FCP20N60_F080 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 20A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5195 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FCP20N60_F080.pdf2.FCP20N60_F080.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά SuperFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 190 mOhm @ 10A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 208W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3080pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 98nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 20A (Tc) 208W (Tc) Through Hole TO-220-3
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)