ADGS1409BCPZ
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADGS1409BCPZ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ADI (Analog Devices, Inc.)
Φύλλα δεδομένων: ADGS1409BCPZ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ADGS1409BCPZ
Αριθμός εξαρτήματος ADGS1409BCPZ Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Διαθέσιμη ποσότητα 12890 pcs Φύλλο δεδομένων ADGS1409BCPZ.pdf
Τάση - Προμήθεια, Ενιαία (V +) 12V Τάση - Τροφοδοσία, Διπλή (V ±) ±15V
Χρόνος διακοπής (Ton, Toff) (Max) 165ns, 155ns Κύκλωμα διακοπτών -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-LFCSP (4x4) Σειρά -
Κατάσταση RoHS RoHS Compliant Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 24-VFQFN Exposed Pad, CSP Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αντίσταση κατάστασης (Max) 4.7 Ohm Αριθμός Κυκλωμάτων 2
Κύκλωμα πολυπλέκτη / αποπολυπλέκτη 4:1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks Λεπτομερής περιγραφή 2 Circuit IC Switch 4:1 4.7 Ohm 24-LFCSP (4x4)
Τρέχουσα - Διαρροή (IS (off)) (Max) 200pA Στιχομυθία -70dB @ 1MHz
Φόρτιση με ένεση 50pC Αντιστοίχιση καναλιού σε κανάλι (ΔRon) 200 mOhm
Χωρητικότητα καναλιού (CS (εκτός), CD (εκτός λειτουργίας) 14pF, 40pF -3dB εύρος ζώνης 115MHz