ADGS1209BCPZ
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SPI LOW CHARGE INJECTION, LEAKAG
Φύλλα δεδομένων: ADGS1209BCPZ.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ADGS1209BCPZ
Αριθμός εξαρτήματος ADGS1209BCPZ Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Διαθέσιμη ποσότητα 11796 pcs Φύλλο δεδομένων ADGS1209BCPZ.pdf
Τάση - Προμήθεια, Ενιαία (V +) 12V Τάση - Τροφοδοσία, Διπλή (V ±) ±15V
Χρόνος διακοπής (Ton, Toff) (Max) 110ns, 135ns Κύκλωμα διακοπτών -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-LFCSP-WQ (4x4) Σειρά -
Κατάσταση RoHS RoHS Compliant Συσκευασία / υπόθεση 24-WFQFN Exposed Pad, CSP
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αντίσταση κατάστασης (Max) 200 Ohm
Αριθμός Κυκλωμάτων 2 Κύκλωμα πολυπλέκτη / αποπολυπλέκτη 4:1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή 2 Circuit IC Switch 4:1 200 Ohm 24-LFCSP-WQ (4x4) Τρέχουσα - Διαρροή (IS (off)) (Max) 100pA
Στιχομυθία -85dB @ 1MHz Φόρτιση με ένεση 0.4pC
Αντιστοίχιση καναλιού σε κανάλι (ΔRon) 3.5 Ohm Χωρητικότητα καναλιού (CS (εκτός), CD (εκτός λειτουργίας) 1pF, 2pF
-3dB εύρος ζώνης 630MHz