ADGS1408BCPZ
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADGS1408BCPZ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ADI (Analog Devices, Inc.)
Φύλλα δεδομένων: ADGS1408BCPZ.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ADGS1408BCPZ
Αριθμός εξαρτήματος ADGS1408BCPZ Κατασκευαστής ADI (Analog Devices, Inc.)
Διαθέσιμη ποσότητα 13373 pcs Φύλλο δεδομένων ADGS1408BCPZ.pdf
Τάση - Προμήθεια, Ενιαία (V +) 12V Τάση - Τροφοδοσία, Διπλή (V ±) ±15V
Χρόνος διακοπής (Ton, Toff) (Max) 165ns, 155ns Κύκλωμα διακοπτών -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-LFCSP (4x4) Σειρά -
Κατάσταση RoHS RoHS Compliant Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 24-VFQFN Exposed Pad, CSP Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αντίσταση κατάστασης (Max) 4.7 Ohm Αριθμός Κυκλωμάτων 1
Κύκλωμα πολυπλέκτη / αποπολυπλέκτη 8:1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks Λεπτομερής περιγραφή 1 Circuit IC Switch 8:1 4.7 Ohm 24-LFCSP (4x4)
Τρέχουσα - Διαρροή (IS (off)) (Max) 200pA Στιχομυθία -70dB @ 1MHz
Φόρτιση με ένεση 50pC Αντιστοίχιση καναλιού σε κανάλι (ΔRon) 200 mOhm
Χωρητικότητα καναλιού (CS (εκτός), CD (εκτός λειτουργίας) 14pF, 80pF -3dB εύρος ζώνης 60MHz