GEN4-ULCD-43D-CLB-AR
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-43D-CLB-AR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 4D Systems
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GEN4-ULCD-43D-CLB-AR Κατασκευαστής 4D Systems
Περιγραφή DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Επισκόπηση Περιοχή 95.04mm W x 53.86mm H Οθόνη αφής -
Σειρά gen4 Αλλα ονόματα 1613-1239
διασύνδεση Parallel/Serial Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB)
dot Μέγεθος - dot Pixels 480 x 272
dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H οθόνη Τύπος TFT - Color
Τρόπος εμφάνισης Transmissive Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 4.3" (109.22mm)
Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Οπίσθιο φωτισμό LED - White
Χρώμα του φόντου -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
GEN4-ULCD-43D-CLB
GEN4-ULCD-43D-CLB
Κατασκευαστές: 4D Systems