GEN4-ULCD-35DT-AR
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-35DT-AR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 4D Systems
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GEN4-ULCD-35DT-AR Κατασκευαστής 4D Systems
Περιγραφή DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Επισκόπηση Περιοχή 49.00mm W x 73.40mm H Οθόνη αφής Resistive
Σειρά gen4 Αλλα ονόματα 1613-1156
διασύνδεση I²C, SPI, TTL Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB)
dot Μέγεθος - dot Pixels 480 x 320 (HVGA)
dot Pitch 0.15mm W x 0.15mm H οθόνη Τύπος TFT - Color
Τρόπος εμφάνισης Transmissive Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 3.5" (88.90mm)
Λεπτομερής περιγραφή Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 3.5" (88.90mm) 480 x 320 (HVGA) Οπίσθιο φωτισμό LED - White