GEN4-ULCD-43D-CLB-SB
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-43D-CLB-SB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 4D Systems
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 946 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 946 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GEN4-ULCD-43D-CLB-SB Κατασκευαστής 4D Systems
Περιγραφή DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Επισκόπηση Περιοχή 95.04mm W x 53.86mm H Οθόνη αφής -
Σειρά gen4 Αλλα ονόματα 1613-1241
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση Parallel/Serial
Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB) dot Μέγεθος -
dot Pixels 480 x 272 dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H
οθόνη Τύπος TFT - Color Τρόπος εμφάνισης Transmissive
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 4.3" (109.22mm) Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 4.3" (109.22mm) 480 x 272
Οπίσθιο φωτισμό LED - White Χρώμα του φόντου -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
GEN4-ULCD-43D-SB-AR
GEN4-ULCD-43D-SB-AR
Κατασκευαστές: 4D Systems
Σε απόθεμα: 1098 pcs
Κατεβάστε: GEN4-ULCD-43D-SB-AR.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-43D-AR
GEN4-ULCD-43D-AR
Σε απόθεμα: 1041 pcs
Κατεβάστε: GEN4-ULCD-43D-AR.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-43D
GEN4-ULCD-43D
Κατεβάστε: GEN4-ULCD-43D.pdf
GEN4-ULCD-43D-CLB-AR
GEN4-ULCD-43D-CLB-AR
Κατεβάστε: GEN4-ULCD-43D-CLB-AR.pdf
GEN4-ULCD-43D-CLB-PI
GEN4-ULCD-43D-CLB-PI
Κατεβάστε: GEN4-ULCD-43D-CLB-PI.pdf
GEN4-ULCD-43D-CLB-SB-AR
GEN4-ULCD-43D-CLB-SB-AR