GEN4-ULCD-32DCT-CLB-AR
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-32DCT-CLB-AR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 4D Systems
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GEN4-ULCD-32DCT-CLB-AR Κατασκευαστής 4D Systems
Περιγραφή DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Επισκόπηση Περιοχή 48.60mm W x 64.80mm H Οθόνη αφής Capacitive
Σειρά gen4 Αλλα ονόματα 1613-1155
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση I²C, SPI, TTL
Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB) dot Μέγεθος -
dot Pixels 240 x 320 dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H
οθόνη Τύπος TFT - Color Τρόπος εμφάνισης Transmissive
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 3.2" (81.28mm) Λεπτομερής περιγραφή Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 3.2" (81.28mm) 240 x 320