GEN4-ULCD-32DT-AR
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-32DT-AR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 4D Systems
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GEN4-ULCD-32DT-AR Κατασκευαστής 4D Systems
Περιγραφή DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Επισκόπηση Περιοχή 48.60mm W x 64.80mm H Οθόνη αφής Resistive
Σειρά gen4 Αλλα ονόματα 1613-1154
διασύνδεση I²C, SPI, TTL Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB)
dot Μέγεθος - dot Pixels 240 x 320
dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H οθόνη Τύπος TFT - Color
Τρόπος εμφάνισης Transmissive Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 3.2" (81.28mm)
Λεπτομερής περιγραφή Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 3.2" (81.28mm) 240 x 320 Οπίσθιο φωτισμό LED - White
Χρώμα του φόντου -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
GEN4-ULCD-35D
GEN4-ULCD-35D
Κατασκευαστές: 4D Systems
Περιγραφή: DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320
Σε απόθεμα: 1422 pcs
Κατεβάστε: GEN4-ULCD-35D.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-32DT
GEN4-ULCD-32DT