GEN4-ULCD-32D-CLB-AR
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-32D-CLB-AR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 4D Systems
Περιγραφή προϊόντος DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GEN4-ULCD-32D-CLB-AR Κατασκευαστής 4D Systems
Περιγραφή DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Επισκόπηση Περιοχή 48.60mm W x 64.80mm H Οθόνη αφής -
Σειρά gen4 Αλλα ονόματα 1613-1226
διασύνδεση Parallel/Serial Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB)
dot Μέγεθος - dot Pixels 240 x 320
dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H οθόνη Τύπος TFT - Color
Τρόπος εμφάνισης Transmissive Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 3.2" (81.28mm)
Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 3.2" (81.28mm) 240 x 320 Οπίσθιο φωτισμό LED - White
Χρώμα του φόντου -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
GEN4-ULCD-32DT
GEN4-ULCD-32DT
Κατασκευαστές: 4D Systems
Σε απόθεμα: 1763 pcs
Κατεβάστε: GEN4-ULCD-32DT.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-32DCT-CLB-AR
GEN4-ULCD-32DCT-CLB-AR
Σε απόθεμα: 1314 pcs
Κατεβάστε: GEN4-ULCD-32DCT-CLB-AR.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-32D-CLB
GEN4-ULCD-32D-CLB