P50L-120S-RR1-DA
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET 120POS .050" R/A T/H
Φύλλα δεδομένων: P50L-120S-RR1-DA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος P50L-120S-RR1-DA Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN SOCKET 120POS .050" R/A T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10603 pcs Φύλλο δεδομένων P50L-120S-RR1-DA.pdf
Σειρά Pak 50, P50L Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00051111740927
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 120
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.275" (6.99mm)
Χαρακτηριστικά Board Lock Λεπτομερής περιγραφή 120 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole, Right Angle Gold