P50L-120S-A-TGF
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET 120POS TYPE A VERT
Φύλλα δεδομένων: P50L-120S-A-TGF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος P50L-120S-A-TGF Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN SOCKET 120POS TYPE A VERT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4560 pcs Φύλλο δεδομένων P50L-120S-A-TGF.pdf
Σειρά Pak 50, P50L Πίσσα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 15001355609
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 120
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 7mm, 9mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.213" (5.40mm) Χαρακτηριστικά Board Lock, Flange
Λεπτομερής περιγραφή 120 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 2.00µin (0.051µm)