P50LE-020P1-RR1-TGF
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 20POS R/A .050" GOL
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος P50LE-020P1-RR1-TGF Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN PLUG 20POS R/A .050" GOL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5910 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά Pak 50, P50LE Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 05111165275
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 20
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.276" (7.00mm) Χρώμα μόνωσης Brown
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Lock
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.050" (1.27mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Επικοινωνία Τύπος Center Strip Contact
Επικοινωνήστε με το σχήμα - Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -