MP2-HP10-52P1-TR30
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN POWER HEADR 2-FB 10POS 5ROW
Φύλλα δεδομένων: 1.MP2-HP10-52P1-TR30.pdf2.MP2-HP10-52P1-TR30.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP2-HP10-52P1-TR30 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN POWER HEADR 2-FB 10POS 5ROW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5155 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MP2-HP10-52P1-TR30.pdf2.MP2-HP10-52P1-TR30.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Press-Fit
Σειρά MetPak™ MP2 Πίσσα 0.236" (6.00mm)
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 04801141681
MP2HP1052P1TR30
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 5