MP2-HP10-51P1-TG30
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN POWER HEADR 2-FB 10POS 5ROW
Φύλλα δεδομένων: 1.MP2-HP10-51P1-TG30.pdf2.MP2-HP10-51P1-TG30.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP2-HP10-51P1-TG30 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN POWER HEADR 2-FB 10POS 5ROW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5815 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MP2-HP10-51P1-TG30.pdf2.MP2-HP10-51P1-TG30.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Press-Fit
Σειρά MetPak™ MP2 Πίσσα 0.236" (6.00mm)
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 05111156756
MP2HP1051P1TG30
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 5