MP2-HP10-53P1-TG30
3M3M
3M
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER VERT 10POS 5ROW GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.MP2-HP10-53P1-TG30.pdf2.MP2-HP10-53P1-TG30.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP2-HP10-53P1-TG30 Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN HEADER VERT 10POS 5ROW GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4970 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MP2-HP10-53P1-TG30.pdf2.MP2-HP10-53P1-TG30.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Press-Fit
Σειρά MetPak™ MP2 Πίσσα 0.236" (6.00mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00051111946633
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 5