929870-01-19-RB
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET 19POS STR .100" GOLD
Φύλλα δεδομένων: 929870-01-19-RB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
324 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 929870-01-19-RB Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN SOCKET 19POS STR .100" GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35773 pcs Φύλλο δεδομένων 929870-01-19-RB.pdf
Αξιολόγηση τάσης 1000V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Σειρά 929
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00076308043292
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 19
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Ύψος μόνωσης 0.150" (3.81mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Επικοινωνία Τύπος Forked Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.125" (3.18mm)
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Περιγραφή: CONN SOCKET 18POS STR .100" GOLD
Σε απόθεμα: 33240 pcs
Κατεβάστε: 929870-01-18-30.pdf
RFQ
929870-01-20-RB
929870-01-20-RB
Περιγραφή: CONN SOCKET 20POS STR .100" GOLD
Σε απόθεμα: 34589 pcs
Κατεβάστε: 929870-01-20-RB.pdf
RFQ
Κατεβάστε: 929870-01-18-RB.pdf
Περιγραφή: CONN SOCKET 21POS STR .100" GOLD
Κατεβάστε: 929870-01-21-10.pdf
929870-01-20-RA
929870-01-20-RA
Περιγραφή: CONN RCPT 20POS STR .100" GOL
Κατεβάστε: 929870-01-20-RA.pdf
Περιγραφή: CONN RCPT 19POS STR .100" GOL
Περιγραφή: CONN RCPT 18POS STR .100" GOL
Κατεβάστε: 929870-01-18-RA.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών