929870-01-18-RB
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET 18POS STR .100" GOLD
Φύλλα δεδομένων: 929870-01-18-RB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
360 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 929870-01-18-RB Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN SOCKET 18POS STR .100" GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34565 pcs Φύλλο δεδομένων 929870-01-18-RB.pdf
Αξιολόγηση τάσης 1000V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Σειρά 929
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00076308038670
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 18
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Ύψος μόνωσης 0.150" (3.81mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Επικοινωνία Τύπος Forked Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.125" (3.18mm)
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
929870-01-17-RB
929870-01-17-RB
Περιγραφή: CONN SOCKET 17POS STR .100" GOLD
Σε απόθεμα: 35994 pcs
Κατεβάστε: 929870-01-17-RB.pdf
RFQ
Σε απόθεμα: 33240 pcs
Κατεβάστε: 929870-01-18-30.pdf
RFQ
Περιγραφή: CONN SOCKET 20POS STR .100" GOLD
Κατεβάστε: 929870-01-20-30.pdf
Περιγραφή: CONN RCPT 19POS STR .100" GOL
Περιγραφή: CONN SOCKET 19POS STR .100" GOLD
Κατεβάστε: 929870-01-19-RB.pdf
Περιγραφή: CONN RCPT 17POS STR .100" GOL
929870-01-19-RA
929870-01-19-RA
Κατεβάστε: 929870-01-19-RA.pdf
Περιγραφή: CONN RCPT 20POS STR .100" GOL
Περιγραφή: CONN RCPT 18POS STR .100" GOL