929870-01-20-RB
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET 20POS STR .100" GOLD
Φύλλα δεδομένων: 929870-01-20-RB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
324 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 929870-01-20-RB Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή CONN SOCKET 20POS STR .100" GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34589 pcs Φύλλο δεδομένων 929870-01-20-RB.pdf
Αξιολόγηση τάσης 1000V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Σειρά 929
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 00076308043681
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 20
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Ύψος μόνωσης 0.150" (3.81mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Επικοινωνία Τύπος Forked Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.125" (3.18mm)
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Περιγραφή: CONN SOCKET 19POS STR .100" GOLD
Σε απόθεμα: 32070 pcs
Κατεβάστε: 929870-01-19-30.pdf
RFQ
929870-01-19-RB
929870-01-19-RB
Σε απόθεμα: 35773 pcs
Κατεβάστε: 929870-01-19-RB.pdf
RFQ
Περιγραφή: CONN RCPT 22POS STR .100" GOL