12X12-6-4416B
3M (TC)3M (TC)
12X12-6-4416B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE VINYL FOAM 12X12"
Φύλλα δεδομένων: 12X12-6-4416B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 12X12-6-4416B
Αριθμός εξαρτήματος 12X12-6-4416B Κατασκευαστής 3M (TC)
Διαθέσιμη ποσότητα 4174 pcs Φύλλο δεδομένων 12X12-6-4416B.pdf
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας - Πάχος 0.063" (63 mils, 1.600mm) 1/16"
θερμική αντίσταση PVC (Poly Vinyl Chloride) Ταινία Πλάτος - Max -
ταινία Είδος - ταινία Περιλαμβάνεται Double Coated, Double Sided
θωράκιση 12.00" (304.80mm) 1' Σειρά 4416
βίδα Μέγεθος Acrylic, 430 Κατάσταση RoHS Bulk
Άλλα ονόματα 3M10031 Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό πάχος 12.00" (304.80mm) 1' Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 12X12-6-4416B