12X12-6-4408B
3M (TC)3M (TC)
12X12-6-4408B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE VINYL FOAM 12X12"
Φύλλα δεδομένων: 12X12-6-4408B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 12X12-6-4408B
Αριθμός εξαρτήματος 12X12-6-4408B Κατασκευαστής 3M (TC)
Διαθέσιμη ποσότητα 5539 pcs Φύλλο δεδομένων 12X12-6-4408B.pdf
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας - Πάχος 0.125" (125 mils, 3.175mm) 1/8"
θερμική αντίσταση PVC (Poly Vinyl Chloride) Ταινία Πλάτος - Max -
ταινία Είδος - ταινία Περιλαμβάνεται Double Coated, Double Sided
θωράκιση 12.00" (304.80mm) 1' Σειρά 4408
βίδα Μέγεθος Acrylic, 430 Κατάσταση RoHS Bulk
Άλλα ονόματα 3M10025 Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό πάχος 12.00" (304.80mm) 1' Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 12X12-6-4408B