12X12-6-4466B
3M3M
12X12-6-4466B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: 3M
Περιγραφή προϊόντος TAPE DBL COATED BLACK 12"X 12"
Φύλλα δεδομένων: 12X12-6-4466B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 12X12-6-4466B
Αριθμός εξαρτήματος 12X12-6-4466B Κατασκευαστής 3M
Περιγραφή TAPE DBL COATED BLACK 12"X 12" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10180 pcs Φύλλο δεδομένων 12X12-6-4466B.pdf
Πλάτος 12.00" (304.80mm) Χρήση Holding, Joining, Mounting
Πάχος - Υποστήριξη, Μεταφορέας - Πάχος - Αυτοκόλλητα -
Πάχος 0.0630" (63.0 mils, 1.600mm) 1/16" Εύρος θερμοκρασίας -
ταινία Είδος Double Coated, Double Sided Ώρα έναρξης ζωής Date of Manufacture
Διάρκεια ζωής 18 Months Σειρά 4466B
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 12X1264466B
3M9971
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 12.00" (304.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant