Z8PE003SZ010SC00TR
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 1KB OTP 18SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8PE003SZ010SC00TR.pdf2.Z8PE003SZ010SC00TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8PE003SZ010SC00TR Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 5401 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8PE003SZ010SC00TR.pdf2.Z8PE003SZ010SC00TR.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Ταχύτητα 10MHz
Σειρά Z8® Plus RAM Μέγεθος 64 x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος OTP Μέγεθος μνήμης προγράμματος 1KB (1K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Αλλα ονόματα Z8PE003SZ010SC00T
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 14 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή Z8 Z8® Plus Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 1KB (1K x 8) OTP Μετατροπείς δεδομένων -