Z8F6081AN024XK2246
ZilogZilog
Z8F6081AN024XK2246 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 60KB FLASH 44LQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F6081AN024XK2246.pdf2.Z8F6081AN024XK2246.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F6081AN024XK2246 Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 34624 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8F6081AN024XK2246.pdf2.Z8F6081AN024XK2246.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-QFP (10x10)
Ταχύτητα 24MHz Σειρά Z8 Encore! XP®
RAM Μέγεθος 3.75K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 60KB (60K x 8) Περιφερειακά DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 44-LQFP
Αλλα ονόματα 269-4961 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 36
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Z8 Encore! XP® Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 60KB (60K x 8) FLASH 44-QFP (10x10) Μετατροπείς δεδομένων A/D 10x12b, D/A 1x12b