Z8F4823FT020SG
ZilogZilog
Z8F4823FT020SG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 48KB FLASH 80QFP
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F4823FT020SG.pdf2.Z8F4823FT020SG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
264 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F4823FT020SG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 22283 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8F4823FT020SG.pdf2.Z8F4823FT020SG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® XP® RAM Μέγεθος 4K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 48KB (48K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 80-BQFP Αλλα ονόματα 269-4275
Z8F4823FT020SG-ND
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 60 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 48KB (48K x 8) FLASH