Z8F3221VN020EG
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44PLCC
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F3221VN020EG.pdf2.Z8F3221VN020EG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F3221VN020EG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 25503 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8F3221VN020EG.pdf2.Z8F3221VN020EG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® XP® RAM Μέγεθος 2K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 32KB (32K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 44-LCC (J-Lead) Αλλα ονόματα 269-4258
Z8F3221VN020EG-ND
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 31 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (32K x 8) FLASH