Z8F3221PM020SG
ZilogZilog
Z8F3221PM020SG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
Φύλλα δεδομένων: Z8F3221PM020SG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F3221PM020SG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 26100 pcs Φύλλο δεδομένων Z8F3221PM020SG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® XP® RAM Μέγεθος 2K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 32KB (32K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 40-DIP (0.620", 15.75mm) Αλλα ονόματα 269-4257
Z8F3221PM020SG-ND
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 29 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (32K x 8) FLASH