Z8F3221AN020EG
ZilogZilog
Z8F3221AN020EG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44LQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F3221AN020EG.pdf2.Z8F3221AN020EG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
320 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F3221AN020EG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 24250 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8F3221AN020EG.pdf2.Z8F3221AN020EG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-QFP (10x10)
Ταχύτητα 20MHz Σειρά Encore!® XP®
RAM Μέγεθος 2K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 32KB (32K x 8) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 44-LQFP
Αλλα ονόματα 269-4254
Z8F3221AN020EG-ND
Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 31
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (32K x 8) FLASH 44-QFP (10x10) Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x10b