Z8F3202VS020EC00TR
ZilogZilog
Z8F3202VS020EC00TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 32KB FLASH 68PLCC
Φύλλα δεδομένων: Z8F3202VS020EC00TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F3202VS020EC00TR Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 4082 pcs Φύλλο δεδομένων Z8F3202VS020EC00TR.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® RAM Μέγεθος 2K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 32KB (32K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 68-LCC (J-Lead) Αλλα ονόματα Z8F3202VS020EC00T
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 46 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (32K x 8) FLASH Μετατροπείς δεδομένων A/D 12x10b