Z8F2480SH020SG
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 24KB FLASH 20SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F2480SH020SG.pdf2.Z8F2480SH020SG.pdf3.Z8F2480SH020SG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
342 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F2480SH020SG Κατασκευαστής Zilog
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® XP® RAM Μέγεθος 3K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 24KB (24K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 17
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 24KB (24K x 8) FLASH Μετατροπείς δεδομένων A/D 7x10b