Z8F2480PM020SG
ZilogZilog
Z8F2480PM020SG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 24KB FLASH 40DIP
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F2480PM020SG.pdf2.Z8F2480PM020SG.pdf3.Z8F2480PM020SG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
290 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F2480PM020SG Κατασκευαστής Zilog
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® XP® RAM Μέγεθος 3K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 24KB (24K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 40-DIP (0.620", 15.75mm) Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 33
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 24KB (24K x 8) FLASH Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x10b