Z8F2480HJ020EG
ZilogZilog
Z8F2480HJ020EG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 24KB FLASH 28SSOP
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F2480HJ020EG.pdf2.Z8F2480HJ020EG.pdf3.Z8F2480HJ020EG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
47 pcs
141 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F2480HJ020EG Κατασκευαστής Zilog
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® XP® RAM Μέγεθος 3K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 24KB (24K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Αλλα ονόματα 269-4950-5
Z8F2480HJ020EG-ND
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 23 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 24KB (24K x 8) FLASH