Z8F2480AN020EG
ZilogZilog
Z8F2480AN020EG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 24KB FLASH 44LQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F2480AN020EG.pdf2.Z8F2480AN020EG.pdf3.Z8F2480AN020EG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
480 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F2480AN020EG Κατασκευαστής Zilog
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-QFP (10x10)
Ταχύτητα 20MHz Σειρά Encore!® XP®
RAM Μέγεθος 3K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 44-LQFP
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 37 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 24KB (24K x 8) FLASH 44-QFP (10x10)