Z8F2421VN020EC
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 24KB FLASH 44PLCC
Φύλλα δεδομένων: Z8F2421VN020EC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F2421VN020EC Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 4621 pcs Φύλλο δεδομένων Z8F2421VN020EC.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® XP® RAM Μέγεθος 2K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 24KB (24K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 44-LCC (J-Lead) Αλλα ονόματα 269-3267
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 31 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 24KB (24K x 8) FLASH Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x10b