Z8F2421PM020EG
ZilogZilog
Z8F2421PM020EG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 24KB FLASH 40DIP
Φύλλα δεδομένων: Z8F2421PM020EG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
240 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F2421PM020EG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 22517 pcs Φύλλο δεδομένων Z8F2421PM020EG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® XP® RAM Μέγεθος 2K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 24KB (24K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 40-DIP (0.620", 15.75mm) Αλλα ονόματα 269-4246
Z8F2421PM020EG-ND
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 29 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 24KB (24K x 8) FLASH