Z8F1601VN020SC00TR
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44PLCC
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F1601VN020SC00TR.pdf2.Z8F1601VN020SC00TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F1601VN020SC00TR Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 5093 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8F1601VN020SC00TR.pdf2.Z8F1601VN020SC00TR.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® RAM Μέγεθος 2K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 16KB (16K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 44-LCC (J-Lead) Αλλα ονόματα Z8F1601VN020SC00T
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 31 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x10b