Z8F1601AN020SC00TR
ZilogZilog
Z8F1601AN020SC00TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44LQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F1601AN020SC00TR.pdf2.Z8F1601AN020SC00TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F1601AN020SC00TR Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 4750 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8F1601AN020SC00TR.pdf2.Z8F1601AN020SC00TR.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-QFP (10x10)
Ταχύτητα 20MHz Σειρά Encore!®
RAM Μέγεθος 2K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 16KB (16K x 8) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 44-LQFP
Αλλα ονόματα Z8F1601AN020SC00T Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 31
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH 44-QFP (10x10)