Z8F043AHH020EG
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F043AHH020EG.pdf2.Z8F043AHH020EG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
737 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F043AHH020EG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 64156 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8F043AHH020EG.pdf2.Z8F043AHH020EG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SSOP
Ταχύτητα 20MHz Σειρά Encore!®
RAM Μέγεθος 256 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 4KB (4K x 8) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 17 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH 20-SSOP