Z8F0431SH020SG
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC
Φύλλα δεδομένων: 1.Z8F0431SH020SG.pdf2.Z8F0431SH020SG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
38 pcs
114 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z8F0431SH020SG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 73557 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z8F0431SH020SG.pdf2.Z8F0431SH020SG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® RAM Μέγεθος 256 x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 4KB (4K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Αλλα ονόματα 269-4626-5
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 17 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH