Z16F2810VH20EG
ZilogZilog
Z16F2810VH20EG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 128KB FLASH 68PLCC
Φύλλα δεδομένων: 1.Z16F2810VH20EG.pdf2.Z16F2810VH20EG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
40 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z16F2810VH20EG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 16280 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z16F2810VH20EG.pdf2.Z16F2810VH20EG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® ZNEO RAM Μέγεθος 4K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 128KB (128K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 68-LCC (J-Lead) Αλλα ονόματα 269-4691-5
Z16F2810VH20EG-ND
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 46 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή ZNEO Encore!® ZNEO Microcontroller IC 16-Bit 20MHz 128KB (128K x 8) FLASH