Z16F2810FI20EG
ZilogZilog
Z16F2810FI20EG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP
Φύλλα δεδομένων: 1.Z16F2810FI20EG.pdf2.Z16F2810FI20EG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
198 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος Z16F2810FI20EG Κατασκευαστής Zilog
Διαθέσιμη ποσότητα 17949 pcs Φύλλο δεδομένων 1.Z16F2810FI20EG.pdf2.Z16F2810FI20EG.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Ταχύτητα 20MHz
Σειρά Encore!® ZNEO RAM Μέγεθος 4K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 128KB (128K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 80-BQFP Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 60
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή ZNEO Encore!® ZNEO Microcontroller IC 16-Bit 20MHz 128KB (128K x 8) FLASH Μετατροπείς δεδομένων A/D 12x10b