IXD3235A15DMR-G
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC REG BUCK 1.5V 0.6A SYNC SOT25
Φύλλα δεδομένων: IXD3235A15DMR-G.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IXD3235A15DMR-G Κατασκευαστής Zilog
Περιγραφή IC REG BUCK 1.5V 0.6A SYNC SOT25 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 106240 pcs Φύλλο δεδομένων IXD3235A15DMR-G.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Min) 2V Τάση - Εισόδου (Max) 6V
Αλλα ονόματα 269-4979-2
IXD3235A15DMR-GTR
IXD3235A15DMR-GTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Συχνότητα - Αλλαγή 3MHz Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753
Τρέχουσες - εξόδου 600mA