IXD3235A12CMR-G
ZilogZilog
Zilog
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Zilog
Περιγραφή προϊόντος IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC SOT25
Φύλλα δεδομένων: IXD3235A12CMR-G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IXD3235A12CMR-G Κατασκευαστής Zilog
Περιγραφή IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC SOT25 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93522 pcs Φύλλο δεδομένων IXD3235A12CMR-G.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.2V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Min) 2V Τάση - Εισόδου (Max) 6V
τοπολογία Buck σύγχρονη ανορθωτή Yes
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-25 Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 269-4976-2
IXD3235A12CMR-GTR
IXD3235A12CMR-GTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λειτουργία Step-Down
Συχνότητα - Αλλαγή 1.2MHz Λεπτομερής περιγραφή Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753
Τρέχουσες - εξόδου 600mA