PSP500KR-22R
YageoYageo
PSP500KR-22R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 22 OHM 5W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.PSP500KR-22R.pdf2.PSP500KR-22R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PSP500KR-22R
Αριθμός εξαρτήματος PSP500KR-22R Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 22 OHM 5W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 228402 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PSP500KR-22R.pdf2.PSP500KR-22R.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 5W
Τάσης - Ανάλυση Axial Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm) Σειρά PSP
Κατάσταση RoHS Digi-Reel® Πόλωση Axial
Άλλα ονόματα YAG4120DKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 350°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή PSP500KR-22R Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 22 Ohm ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%
Περιγραφή RES 22 OHM 5W 10% AXIAL Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Wirewound