PSP500KR-3R3
YageoYageo
PSP500KR-3R3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES 3.3 OHM 5W 10% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.PSP500KR-3R3.pdf2.PSP500KR-3R3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PSP500KR-3R3
Αριθμός εξαρτήματος PSP500KR-3R3 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES 3.3 OHM 5W 10% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 215911 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PSP500KR-3R3.pdf2.PSP500KR-3R3.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 5W
Τάσης - Ανάλυση Axial Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm) Σειρά PSP
Κατάσταση RoHS Digi-Reel® Πόλωση Axial
Άλλα ονόματα YAG4123DKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 350°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή PSP500KR-3R3 Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 3.3 Ohm ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%
Περιγραφή RES 3.3 OHM 5W 10% AXIAL Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Wirewound