MMF-25BRD1K2
YageoYageo
MMF-25BRD1K2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Yageo
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 1.2K OHM 0.1% 1/4W MELF
Φύλλα δεδομένων: MMF-25BRD1K2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MMF-25BRD1K2
Αριθμός εξαρτήματος MMF-25BRD1K2 Κατασκευαστής Yageo
Περιγραφή RES SMD 1.2K OHM 0.1% 1/4W MELF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 183595 pcs Φύλλο δεδομένων MMF-25BRD1K2.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MELF Μέγεθος / Διαστάσεις 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Σειρά MMF Λειτουργία του πίνακα 1.2 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση MELF, 0207 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.2 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Σύνθεση Metal Film
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MMF-25BRD1K
MMF-25BRD1K
Κατασκευαστές: Yageo
Περιγραφή: RES SMD 1K OHM 0.1% 1/4W MELF